makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
makita_dpj180rtj
MAKITA DPJ180RTJ 18V LXT accu-lamellenfrees 100mm in MAKPAC (2x 5,0Ah accu + lader)
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • 1 x 1914J1-4 Acculader LXT® DC18RC
  • 2 x 197280-8 Accu LXT® 5,0 Ah BL1850B
  • 1 x 224280-6 Binnenflens 40 mm
  • 1 x 224505-8 Borgmoer 40 mm
  • 1 x 415252-4 Stofzuigmondstuk
  • 1 x 415579-2 Instelplaat 4
  • 1 x 450128-8 Afdekkap accu, LXT®, 14,4 - 18 V
  • 1 x 782401-1 Nokkensleutel, 20 mm
  • 1 x 821551-8 Makpac-koffer III
  • 1 x 837648-3 MakPac (3)- inlay
  • 1 x B-20644 TCT zaagblad 100 x 22 mm, 6 T
Productomschrijving
Lamellenfrees voor timmerlieden en meubelmakers
Een acculamellenfrees met een blad van 100 mm en een invaldiepte van 20 mm voor timmerwerk. Een maximale invaldiepte van 20 mm. Dit gereedschap is geschikt voor het maken van lamellenverbindingen in platen en andere houtconstructies. Inclusief 2 x 5,0 Ah accu's en oplader in MakPac-koffer
  • Eenvoudige diepteaanpassing
  • Elektronische overbelastingsbeveiliging beschermt de gebruiker en het apparaat
  • Het accubeveiligingssysteem schakelt de stroom automatisch uit als het accuniveau laag is
  • Stofzak voor een schonere werkomgeving
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Accuspanning: 18 V
  • Capaciteit (accu): 5 Ah
  • Diameter (zaagblad): 100 mm
  • Type groeffreesmachine: Lamellenfreesmachine
  • Aantal meegeleverde accu's: 2
  • Product Range: Makita LXT 18V
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: MAKITA
  • EAN: 0088381813990
  • Artikelnummer leverancier: MAKITA DPJ180RTJ
Accuspanning
18 V
Capaciteit (accu)
5 Ah
Diameter (zaagblad)
100 mm
Type groeffreesmachine
Lamellenfreesmachine
Aantal meegeleverde accu's
2
Lxt-spanning
1
Product range
Makita LXT 18V
Gewicht met accu
3,0 kg
Trillingsonzekerheid (k factor), zagen van groeven in mdf
1,5 m/s²
Aansluiting stofafzuiging ø inw/uitw
25/31 mm
Trillingsniveau, zagen van groeven in mdf
2,5 m/s²
Onbelast toerental
6500 min ¹
Invaldiepte
8 - 20 mm
Geluidsonzekerheid (k-factor)
3 dB(A)
Bladdiameter
100 mm
Max. freesdiepte
20 mm
Nominale accuspanning
18 V
Afmeting (l x b x h)
351 x 139 x 149 mm
Geluidsdrukniveau (lpa)
74 dB(A)
Asgat
22 mm
Tanddikte
4 mm